GolfCzech.cz | Restaurace | Jihomoravský kraj | Restaurace Středověká krčma, Brno

Středověká krčma, Brno

Středověká krčma, Brno

Česká 6
Brno
60200

Tel.: +420 542 210 021
E-mail: richardhosek@yahoo.de
Web: www.stredovekakrcma.com

Rád bych Vám představil koncept zážitkové restaurace "STŘEDOVĚKÁ KRČMA". Vše je založeno na gastronomii zábavné a zcela jiné, než běžně znáte. Obsluhují v dobových kostýmech a to i natolik, že obsluha je obuta do středověkých bot. Zákazník si při vstupu koupí i platidlo tzv. TALÁRY a GROŠE, kterými bude později platit. Jídelní lístek myslí na všechny vrstvy hostů, např. pro "Chudé pocestné", "Pro pomocníky a učedníky", "Jídla měšťanská" a "Jídla pro krále a rytíře". Je prezentován na pergamenovém papíře a v dřevených deskách. Vaří podle starých a dobových receptů, jídla, která se v současných restauracích již neobjevují. Hosté, nebudou-li chtít jinak, dostanou "bryndáky", dobové kostýmy a bez příboru, si mohou pochutnat na specialitách, které vaří vyškolení kuchaři. V restauraci se zásadně používají kameninové nádoby a to jak pro pokrmy, tak pro nápoje. Je opravdu o zábavu postaráno. Loupežníci, kteří jsou součástí personálu krčmu přepadnou a unesou všechny ženy. Muži si je potom mají možnost "odkoupit" zpět. Dokonce podávájí i pokrmy, které host nemusí zaplatit, nýbrž "ODPRACOVAT".

Jsou vítáni i hosté, kteří si přivedou své čtyřnohé miláčky, pro které máme také jídelní lístek. Tito malí hosté dostávají zdarma po jídle zmrzlinový pohár. Velcí hosté, jsou po jídle napojeni "Štamprdlí" dobré medoviny. Samozřejmě na účet krčmy.

Restaurace je otevřena 7 dnů v týdnu, 365 dní v roce. Kuchyň a výčep je uzavřen po odchodu posledního zákazníka. Připravují též akce jako jsou "Středověké žranice", "Pálení čarodějnic", "Rytířské souboje" a podobné. Atmosféra, kterou vytváří je identická s dobou, kterou prezentují. Například živá středověká hudba, medovina, klenba, interiér, svíčky, krb s otevřeným ohněm a po zemi táhnoucí se mlha.

Středověká krčma, Brno

GPS: 49°11'45.42"N; 16°36'23.86"E
Mapa: mapy.google.cz


Vybavení:

Toalety


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

Hřiště

více »

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář