GolfCzech.cz | Restaurace | Jihomoravský kraj | Restaurace Zahradní restaurace Green, Brno

Zahradní restaurace Green, Brno

Zahradní restaurace Green, Brno

Vavřinecká 38
624 00 Brno-Komín

Tel.: +420 541 223 054
Mobil: +420 736 473 641
E-mail: green@brixton.cz
Web: www.greenrestaurant.cz

Zahradní restaurace Green se nachází v klidné části brněnské čtvrti Komín na ulici Vavřinecká, vedle nového bytového komplexu Farská zahrada.

Nabízí celkem až 130 míst. Velmi osvěžujícím dojmem působí zejména zimní zahrada se 40 místy (v zimním období samozřejmě vytápěna a tedy využitelná bez problémů celoročně) - vzdušná, prosvětlená místnost doplněná vkusným aranžmá pokojových rostlin a doplňků. Ve zbylé části restaurace, pojaté ve stylu klubu, jsou místa pro dalších 35 - 40 osob. V letních měsících nabízí navíc příjemné posezení na venkovní terase (16 míst) či venkovní zahrádce (až 40 míst) s možností využití nabídky pokrmů připravovaných na lávovém grilu a v domácí udírně.

Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část.

Jídelní lístek restaurace je zaměřen na minutkovou kuchyni středomoří (steaky, těstoviny, rizota, ryby, saláty) i pokrmy české a moravské kuchyně. V nabídce jsou rovněž speciality Noblesa - nevšední pokrmy z exotických i domácích zvířat, zvěřiny, pernaté zvěře, mořských i sladkovodních ryb a živočichů, vhodné zvláště pro slavnostní příležitosti. V době obědů připravují polední nabídku sestávající z polévky a hlavního chodu, takřka každý týden pak HOT tip, v případě vhodného počasí venkovní grilování či uzení (zejména o víkendech).

V rámci sortimentu nápojů bychom Vás rádi upozornili na bohatou vinotéku sestávající z jakostních, přívlastkových i archívních vín (cca 70 druhů a značek z ČR, Francie, Španělska, Itálie, Portugalska, Maďarska, Argentiny, Chile, Austrálie) a zejména na jedinečně široký výběr portských vín (cca 20 druhů a značek). Další zajímavostí jsou špičkové kubánské doutníky Habania, které si můžete vybrat přímo z humidoru a také výběrové kávy Compagnia dell'Arabica z nejvěhlasnějších pěstitelských oblastí světa.

Zahradní restaurace Green, Brno

GPS: 49°13'22.73"N; 16°33'16.27"E
Mapa: mapy.google.cz


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 4/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář