GolfCzech.cz | Restaurace | Olomoucký kraj | Restaurace Restaurace Podkova, Olomouc

Restaurace Podkova, Olomouc

Restaurace Podkova, Olomouc

Koželužská 945/31
Olomouc 772 00

Tel.: +420 585 242 693
E-mail: podkova@restaurant-podkova.eu
Web: www.restaurant-podkova.eu

Restauraci Podkova najdete v Olomouci pod Hanáckým kopcem v Koželužské ulici v jedné z nejpřitažlivějších částí města, jen několik minut od historického jádra a pár kroků od městské dominanty – Dómu svatého Václava. Stačí jen troška fantazie a přesunete se v čase o 200 let zpět, kdy byla budova s unikátním půdorysem ve tvaru lomené podkovy začleněna do systému olomouckého opevnění.
Celý objekt, stejně jako většinu okolních domů, využívala armáda a v prostorách nynější restaurace byla původně pekárna.

Jedinečný interiér připomíná zámek. Členitost vnitřních prostor s kapacitou cca 70 míst a salónkem pro cca 20 hostů je ideální nejen pro příjemné posezení na klasickém obědě či večeři, ale dovoluje přizpůsobení interiéru jakýmkoliv požadavkům. Spolu s bezproblémovým parkováním přímo na nádvoří objektu tak nabízíme ty nejlepší podmínky pro pořádání oslav, svateb, firemních akcí, prezentací a školení, rautů či módních přehlídek. Nádvoří přitom nabízí další možnosti využití – pořádání koncertů, módních show, garden party, ohňostroje... Zajištění jakéhokoliv doprovodného programu je samozřejmou součástí nabídky.

Restaurace Podkova je především zážitek. K tomu neoddělitelně patří příprava pokrmů na mohutném vnitřním grilu přímo před zraky hostů, včetně grilovaného selete a řady dalších lahůdek, prvotřídní a příjemná obsluha, nabídka kvalitních vín a v neposlední řadě i příjemné ceny, které činí nabízené zážitky dostupné každému.

Restaurace Podkova, Olomouc

GPS: 49°35'52.43"N; 17°15'29.7"E
Mapa: mapy.google.cz


Hodnocení:

Hodnocení serveru: HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0/5
Hodnocení hostů:
HvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdičkaHvězdička 0,0/5

Hřiště v okolí

Fotografie

Hřiště

více »

*) Chtěli byste své údaje upravit? Prosíme, kontaktujte GolfCzech.cz, pomůžete tak svým hostům.

Komentáře

Žádný komentář není dosud k dispozici, můžete být první, kdo tak učiní.

Přidat komentář